Monitor BENQ PD2506Q (9H.LLDLB.QBE)
Діагональ екрану: 25"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 50...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 Кріплення на стіну (VESA ): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 170 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 570.0 × 335.2 × 83.3 мм
Розміри: 570 × 440.1...550.1 × 256.9 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг Вага: 7.6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 50...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2.5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 Кріплення на стіну (VESA ): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 170 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 570.0 × 335.2 × 83.3 мм
Розміри: 570 × 440.1...550.1 × 256.9 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг Вага: 7.6 кг Колір рамки: чорний
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Modification | 9H.LLDLB.QBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 25 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 24-26" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.