Принтер етикеток 2E 108U USB (2E-108U)
Принтер 2E-108U призначений для нанесення інформації (штрихкоду, опису, найменування, артикулу тощо) на етикетку. Технологія, застосована в принтері 2E-108U, – прямий термодрук. Конструкція нескладна – запорука надійності експлуатації та простоти обслуговування. Інтерфейс підключення – USB. Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ. Обсяг флешпам’яті 4 МБ (microSD до 4 ГБ). Роздільна здатність принтера 2E-108U 203 dpi. Швидкість друку становить 127 мм/с. Максимальна ширина друку – 108 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 25 мм, максимальна – 118 мм. Розмір 240 × 211 × 173 мм. Вага – 1,67 кг.
Для нанесення важливої інформації (штрихкоду, опису, найменування, артикулу тощо) на етикетку стане в пригоді принтер 2E-108U. Із цим принтером можна вирішити безліч завдань щодо маркування товарів і оперативно роздрукувати необхідний матеріал. Технологія, застосована в принтері 2E-108U, – прямий термодрук, коли зображення з’являється завдяки впливу друкувальної головки на термочутливий шар спеціального паперу. Жодних додаткових матеріалів – чорнила, тонера, фарбувальних стрічок не використовують.
Нескладна конструкція забезпечує надійність експлуатації та простоту обслуговування. Необхідну інформацію можна сформувати в комп’ютері і вивести безпосередньо на принтер. Інтерфейс підключення – USB. Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ. Обсяг флешпам’яті 4 МБ (microSD до 4 ГБ). Роздільна здатність принтера 2E-108U 203 dpi – якість, якої достатньо для нормальної читабельності текстової інформації та штрихкодів. Швидкість друку становить 127 мм/с. Максимальна ширина друку – 108 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 25 мм, максимальна – 118 мм. Розмір пристрою 240 × 211 × 173 мм, вага 1,67 кг.
Принтер 2E-108U допоможе забезпечити ефективну ідентифікацію товарів, сприяючи підвищенню продажів і прибутку.
| В наявності | Так |
| Type of | Printer |
| Manufacturer | 2E |
| Print speed | 127 mm / s |
| Sensors | Label gap sensor |
| Resolution | 203 DPI |
| Connection Interfaces | не задано |
| Printing technology | Direct thermal printing |
| Memory | 4 MB Flash |
| Maximum print width | 108 mm |
| Maximum print length | 2286 mm |
| Min label width | 25 mm |
| Maximum label width | 118 mm |
| Weight of packing | 2 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.