Принтер етикеток 2E 76U USB (2E-76U)
Принтер із технологією прямого термодруку застосовують для нанесення необхідної інформації на етикетку. Не потребує витрат на додаткові матеріали, адже для друку використовують спеціальний термопапір. Швидкість друку принтера 2E-76U становить 127 мм/с. Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ. Обсяг флешпам’яті 8 МБ. Роздільна здатність 203 dpi гарантує якісне зчитування текстової інформації та штрихкодів. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір 187 × 163 × 146 мм. Вага 1,1 кг.
Принтер 2E-76U – сучасне обладнання для виготовлення етикеток. Стане в пригоді всюди, де маркують товари, – у магазинах, логістичних компаніях, поштових відділеннях, банках, роздрібній торгівлі тощо. Компактний, не займе багато місця на столі. У моделі 2E-76U застосовано найпоширенішу, доступну та чітку технологію прямого термодруку, коли зображення з’являється завдяки впливу друкувальної головки на термочутливий шар спеціального паперу. Вирізняється продуктивністю та швидкістю, яка становить 127 мм/с. До комп’ютера під’єднуть за допомогою USB, через який і виводять всю необхідну інформацію на етикетку, створену в стандартних програмах.
Обсяг оперативної пам’яті 8 МБ, а флешпам’ять становить 8 МБ. Для коректного зчитування нанесена інформація повинна бути чіткою, це забезпечує роздільна здатність у 203 dpi. Максимальна ширина друку – 76 мм, максимальна довжина друку – 2 286 мм. Ширина етикетки: мінімальна – 20 мм, максимальна – 82 мм. Розмір пристрою 187 × 163 × 146 мм, вага 1,1 кг.
Із принтером 2E-76U буде спрощено ведення торгівлі та систематизовано всю важливу інформацію про товар.
| В наявності | Так |
| Type of | Printer |
| Manufacturer | 2E |
| Sensors | Label gap sensor |
| Resolution | 203 DPI |
| Connection Interfaces | не задано |
| Printing technology | Direct thermal printing |
| Memory | 8MB Flash |
| Maximum print width | 76 mm |
| Maximum print length | 2286 mm |
| Min label width | 20 mm |
| Maximum label width | 82 mm |
| Print speed | 127 mm / s |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.