Acoustic system 2E PCS204 USB Silver (2E-PCS204SV)
Format: 2.0
Total Output Power (RMS): 6 W
Satellite Power (RMS): 2 × 3 W
Amplifier: built-in
Connection interfaces: mini-jack 3.5 mm
Housing material: plastic
Power supply: USB
Color: silver
Total Output Power (RMS): 6 W
Satellite Power (RMS): 2 × 3 W
Amplifier: built-in
Connection interfaces: mini-jack 3.5 mm
Housing material: plastic
Power supply: USB
Color: silver
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | 2E |
| Type of | Acoustic system |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | Silver |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.