Ink BARVA HP Universal №2 B/ C/ M/ Y 4х90г (HU2-090-MP) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Cyan, Black, Magenta, Yellow, емкость - 4 х 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г YELLOW (H655-399) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Yellow, емкость - 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г MAGENTA (H655-398) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Magenta, емкость - 90 мл WWM EPSON StPro 7700/ 9700/ R2400 Magent (E59/M) Тип - совместимый, совместимость с устройствами бренда - Epson, Цвет - Magenta ColorWay Canon PGI-5/520/PG-40/37/440/510/512/CLI8 Black (CW-CW520BK02)
ColorWay Canon PGI-5/520/PG-40/37/440/510/512/CLI8 Black (CW-CW520BK02) - ink for continuous ink supply systems, inkjet printers and MFPs. All products are manufactured at factories equipped with modern equipment and meet international quality standards.
Ink ColorWay are highly light - and water-resistant, wide color gamut and great clarity resulting prints. Image permanently retain the brightness, thanks to introduction in production of ink ColorWay latest scientific developments.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Capacity | 200 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | BJ 300, 330/ BJ(I) I250, I320, I350, I450, I455, I470, I475, I70, I80/ BJ(S) S100, S200, S300, S330/ BJC 1000, 2000, 210, 2100, 240, 250, 4000, 4100, 4200, 4300, 4400, 4550, 4650, 50, 5100, 55, 5500, 70, 7000, 7100, 80, 800, 820, 85, 880/ FAX(B) B180C, B2 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.