Radio CALTTA DH500 (DH500 UHF DMR)
Діапазони частот: UHF (400...470 МГц)
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
Дальність радіозв'язку, до: 16 км
Антени: знімна
Підключення гарнітури: ні
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
Стандарт захисту: IP67
Живлення: Li-ion, 2500 мАч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур: 0... 50 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 117 × 55 × 37 мм
Вага: 275 г
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
Дальність радіозв'язку, до: 16 км
Антени: знімна
Підключення гарнітури: ні
Гарнітура в комплекті: ні
VOX (активація голосом): ні
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Кріплення: кліпса
Стандарт захисту: IP67
Живлення: Li-ion, 2500 мАч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур: 0... 50 °C
Кількість рацій: 1 шт.
Колір: чорний
Розміри: 117 × 55 × 37 мм
Вага: 275 г
| Type of | Walkie talkie |
| Manufacturer | Caltta |
| В наявності | Так |
| Radius of action | Up to 16 km |
| Number of channels | 32 channels |
| Receiver power | 5 W |
| Nutrition | Li-ion, 2500 mAh |
| Additional features | не задано |
| Vibrating alert | There is |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.