Monitor PHILIPS 34E1C5600HE/00
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 123.2 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 57 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага (без підставки): 7.16 кг Вага: nbsp; 9.29 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Частота оновлення: 100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 123.2 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 57 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Вага (без підставки): 7.16 кг Вага: nbsp; 9.29 кг
Колір рамки: чорний
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Modification | 34E1C5600HE/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 21:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.