IP camera Starlight DAHUA DH-SD49425XB-HNR-S3 (DH-SD49425XB-HNR-S3 (PTZ 25x 4MP ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...3.8
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 100 м
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 4/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...3.8
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Кут огляду по горизонталі: 56.2°
Кут огляду по вертикалі: 32.5°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 100 м
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 4/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 21 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø160 × 295 мм
Вага: 2800 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4.8 - 120 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 100 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.