Videcam HIKVISION DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C) (2.7-13.5) (DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C) 2.7-13.5mm)
Form Factor: Directional
Video Signal Type: HD-TVI
Resolution: 5MP
Aperture: f/1.2
Light sensitivity: 0.01 lux
Lens type: zoom
Focal length: 2.7...13.5mm
Horizontal angle of view: 95°
Angle Vertical View: 72°
Diagonal View: 126°
Pan: 0...360°
Tilt: 0. ..90 °
Backlight: IR
Backlight range: 40m
Maximum video resolution: 2560× 1944
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Picture Enhancement Technologies: DWDR (Program Dynamic Range)
BLC (Backlight Compensation)
HLC (High Light Compensation)
Audio Input: None
Audio output: none
Lens mount: M14
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 8.8 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 84.5× 92 x 255.1 mm
Weight: 682 g
Video Signal Type: HD-TVI
Resolution: 5MP
Aperture: f/1.2
Light sensitivity: 0.01 lux
Lens type: zoom
Focal length: 2.7...13.5mm
Horizontal angle of view: 95°
Angle Vertical View: 72°
Diagonal View: 126°
Pan: 0...360°
Tilt: 0. ..90 °
Backlight: IR
Backlight range: 40m
Maximum video resolution: 2560× 1944
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Picture Enhancement Technologies: DWDR (Program Dynamic Range)
BLC (Backlight Compensation)
HLC (High Light Compensation)
Audio Input: None
Audio output: none
Lens mount: M14
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 8.8 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 84.5× 92 x 255.1 mm
Weight: 682 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.