Моноблок ARTLINE Business M65 (M65v07)
Моноблок ARTLINE Business M65 Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz/QB-OL400/16GB DDR4-3200 SODIMM/-/-/-/480GB M.2 NVMe SSD/1TB 2.5"/H610M-R D4/Intel HD/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технічний паспорт/38міс .(M65v07)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.