Моноблок ARTLINE Business M66 (M66v04)
Моноблок ARTLINE Business M66 AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz/BOX/8GB DDR4-3200 SODIMM/-/-/-/240GB SSD/-/A320M-A PRO/Radeon™ Vega Graphics/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технічний паспорт/38міс .(M66v04)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | AMD Radeon Graphics |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.