Десктоп ARTLINE WorkStation W79 (W79v19Win)
Graphics Station ARTLINE WorkStation W79 Intel (8p+16e)-Core i9-13900KF 3.0-5.8GHz/ROG-STRIX-LC-240/64GB DDR4-3200 Gaming/-/-/Windows 11 Pro High-end/1TB NVMe SSD/ 2TB/PRIME Z690-P D4/GeForce RTX 3050 8GB/QUBE GALAXY WS 750W 80+ Gold/38mo .(W79v19Win)
| В наявності | Так |
| Популярні фільтри | Робоча станція |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Work station |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i9-13xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 8 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 64 GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Hard disk capacity | 2 TB |
| OS | Windows 11 Pro |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.