Десктоп ARTLINE Gaming X35 (X35v48Win)
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X35 Intel (6p+0e)-Core i5-12400F 2.5-4.4GHz/QB-OL1400 RGB/2x8GB DDR4-3200/-/-/Windows 11 Home Plus/480GB M.2 NVMe SSD/-/PRIME H610M-K D4/GeForce RTX 3050 8GB/QUBE NEPTUNE 500W/38міс .(X35v48Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Home |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.