Security camera HIKVISION DS-2CE12DF3T-FS (3.6) (DS-2CE12DF3T-FS (3.6 mm) ))
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 77 °
Кут огляду по вертикалі: 42 °
Кут огляду по діагоналі: 91 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...180 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Аудіовхід: Вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 50 C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 5.7 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 194.2 × 78 × 74.5 мм Вага: 515 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 77 °
Кут огляду по вертикалі: 42 °
Кут огляду по діагоналі: 91 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...180 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Аудіовхід: Вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 50 C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 5.7 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 194.2 × 78 × 74.5 мм Вага: 515 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.