IP camera REOLINK Argus Eco
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: CMOS
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @15 к/сек.
Формат стиску: H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Кут огляду по горизонталі: 100°
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 5V/2A, акумулятор 5200 мА·год, сонячна панель (купується окремо)
Стандарт захисту: IP65
Діапазон робочих температур: -10...55 °C
Колір: білий
Розміри: ø71 × 186 мм
Вага: 320 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: CMOS
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @15 к/сек.
Формат стиску: H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Кут огляду по горизонталі: 100°
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 5V/2A, акумулятор 5200 мА·год, сонячна панель (купується окремо)
Стандарт захисту: IP65
Діапазон робочих температур: -10...55 °C
Колір: білий
Розміри: ø71 × 186 мм
Вага: 320 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Reolink |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP65 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.