IP camera Starlight DAHUA DH-SD6AL245XA-HNR
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...4.95
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -20 ... 90 °
Підсвічування: Laser
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Харчування: DC, PoE
Макс. споживана потужність: 36 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø239.8 × 358 мм
Вага: 6800 г
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...4.95
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -20 ... 90 °
Підсвічування: Laser
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Харчування: DC, PoE
Макс. споживана потужність: 36 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø239.8 × 358 мм
Вага: 6800 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.95 - 177.7 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 550 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.