IP camera 4G GREENVISION GV-170-IP-MC-COA50VM-60 4G PTZ (19578)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 2592×1520, 2304×1296, 1920×1080, 1280×960
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 95°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
4G
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V
Макс. споживана потужність: 8 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: 250×165×90 мм
Вага: 900 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Swivel |
| Connection type | WiFi / 4G |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.