DH-HAC-HFW1509TLMP-A-LED (2.8) (DH-HAC-HFW1509TLMP-A-LED(2,8))
5Мп HDCVI Dahua з підсвічуванням та мікрофоном Dahua DH-HAC-HFW1509TLMP-A-LED (2.8мм )
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.