Videcam DAHUA DH-HAC-HFW1500DP (6.0) (DH-HAC-HFW1500DP 6.0mm)
-5%
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 65 °
Кут огляду по вертикалі : 57 °
Кут огляду по діагоналі: 30 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...87 °
Підсвічування, до: 80 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC ( компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Макс. споживана потужність: 5 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 90.4 × 241.8 мм
Вага: 590 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 65 °
Кут огляду по вертикалі : 57 °
Кут огляду по діагоналі: 30 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...87 °
Підсвічування, до: 80 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC ( компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Макс. споживана потужність: 5 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 90.4 × 241.8 мм
Вага: 590 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.