Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDBW1500RP-Z (2.7-12)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 107°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 130°
Кут панорамування: 0...355 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Макс. споживана потужність: 5.5 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M14
Розміри: ø122 × 88.9 мм
Вага: 470 г
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.6
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 107°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 130°
Кут панорамування: 0...355 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Робоча температура: -30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Макс. споживана потужність: 5.5 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M14
Розміри: ø122 × 88.9 мм
Вага: 470 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.