IP camera DAHUA DH-IPC-HDW1230T1-S5-BE Black
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F2.0 F2.0 Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Споживана потужність: 4.3 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 109 × 85.5 мм
Вага: 240 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F2.0 F2.0 Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Споживана потужність: 4.3 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 109 × 85.5 мм
Вага: 240 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.