IP camera DAHUA DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE (2.8) Black (DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 95 °
Кут огляду по вертикалі: & nbsp; динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: відсутній Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40 ... 60 & deg C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 166.2 × 70 × 70 мм
Вага: 480 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560× 1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 95 °
Кут огляду по вертикалі: & nbsp; динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: відсутній Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40 ... 60 & deg C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 166.2 × 70 × 70 мм
Вага: 480 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.