IP camera HIKVISION DS-2CD2065G1-I (2.8) (DS-2CD2065G1-I (2.8 mm ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.4"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 99°
Кут огляду по вертикалі: 61°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171×70×68 мм
Вага: 400 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.4"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 99°
Кут огляду по вертикалі: 61°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171×70×68 мм
Вага: 400 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.4" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.