IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2CD2146G2-ISU (C) 2.8 (DS-2CD2146G2-ISU (C) 2.8mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 103°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø121.4 × 92.2 мм
Вага: 580 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 103°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зникнення об'єкту
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø121.4 × 92.2 мм
Вага: 580 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.