IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 5.9...188.8 мм
Світлосила: F1.5...1.6
Кут огляду по горизонталі: 79°
Кут огляду по вертикалі: 42.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 150 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: AC 24V, PoE
Макс. споживана потужність: 42 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: ø220 × 382.1 мм
Вага: 4500 г
Форм-фактор: поворотна
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 5.9...188.8 мм
Світлосила: F1.5...1.6
Кут огляду по горизонталі: 79°
Кут огляду по вертикалі: 42.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -15...90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 150 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Живлення: AC 24V, PoE
Макс. споживана потужність: 42 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: ø220 × 382.1 мм
Вага: 4500 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Swivel |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 5.9 - 188.8 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 150 m |
| Protection | IP66 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.