Videcam HIKVISION DS-2CE76U1T-ITMF (2.8) (DS-2CE76U1T-ITMF 2.8mm)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 102.2 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 5.3 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M16 Розміри: 90 × 79.37 мм
Вага: 310 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 8 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Кут огляду по горизонталі: 102.2 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90% Макс. споживана потужність: 5.3 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M16 Розміри: 90 × 79.37 мм
Вага: 310 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.