IP camera HIKVISION DS-2CD2T23G2-2I (4.0) (DS-2CD2T23G2-2I 4mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87°
Кут огляду по вертикалі: 46°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø105 × 293 мм
Вага: 1070 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87°
Кут огляду по вертикалі: 46°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø105 × 293 мм
Вага: 1070 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.