Security camera HIKVISION DS-2CE79H0T-IT3ZF(C) (2.7-13. (DS-2CE79H0T-IT3ZF(C) 2.7-13.5 mm) )
DS-2CE79H0T-IT3ZF - сучасна варіофокальна камера в купольному корпусі. Належить до Turbo HD моделей Hikvision, які відрізняються якістю зображення. Моторизований об'єктив із широким діапазоном фокусування налаштовується на одну з відстаней від 2,7 до 13,5 мм. Це корисно для спостереження за певними ділянками, касовими стійками та екранами або за в'їздами та загальною площею приміщень, залежно від регулювання. DS-2CE79H0T-IT3ZF добре показує себе в нічному моніторингу, використовуючи ІЧ-датчик для 40-метрового підсвічування. Є й кілька параметрів поліпшення картинки. Естетична відеокамера з міцним покриттям підключається до одного з інтерфейсів. Може змінювати кут огляду. Матриця 5 МП
мін. чутливість 0,01 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1/25 - 1/50,000 с
Придушення шуму (DNR) 2D
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -75 °, обертання: 0 ° -360 °
Фокусна відстань 2.7 – 13.5 мм
Кути огляду Г: 95 ° - 26 °, В: 72 ° - 20 °, Д: 126 ° - 33 °
Кріплення об'єктива Φ14
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 40 м
Частота кадрів (головний потік) 5МП – 20к/с, 4МП/2МП – 25к/с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Регулювання підсилення (AGC) Підтримує
DWDR Підтримує
Харчування 12 В DC
Потужність споживання 6 Вт
Робоча температура -40 ° C - 60 ° C
Ступінь захисту IP67
Розміри 124×111×134 мм
Вага 555 г
Матеріал метал
Кількість у ящику 18 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 170 x 170 x 150 мм
Вага брутто Вага: 0.792 кг
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.