Videcam HIKVISION DS-2CE76D3T-ITMF (2.8) (DS-2CE76D3T-ITMF 2.8mm)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4.6 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: 89.47 × 68.2 мм
Вага: 240 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 30 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4.6 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: 89.47 × 68.2 мм
Вага: 240 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.