IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2DE5225W-AE(T5) w/brackets (DS-2DE5225W-AE(T5) with brackets)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG MJPEG Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 57.6 °
Кут огляду по вертикалі: 34.4 ° Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня Живлення: AC 24V, PoE (802.3at) Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP66 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...65 C
Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 220 × 280 мм
Вага: 3000 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG MJPEG Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 4.8...120 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 57.6 °
Кут огляду по вертикалі: 34.4 ° Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -5...90 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня Живлення: AC 24V, PoE (802.3at) Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP66 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...65 C
Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 220 × 280 мм
Вага: 3000 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Swivel |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4.8 - 120 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Protection | IP66 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.