Ink ColorWay Canon Universal 100мл Magenta (CW-CW110M01)
High-quality and properly selected inks are a guarantee of good print quality and long uninterrupted service life of the printer and the printing system installed on it.
ColorWay printer ink is a high quality product.
This well-known manufacturer has developed unique inks for cartridges, mfps and snpch.
ColorWay ink is a versatile ink of good quality, indispensable for printing documents.
This ink they are distinguished by high light and water resistance, wide color gamut and special clarity of the prints obtained. The image will retain its brightness for a long time due to the introduction of the latest scientific developments into ColorWay ink production.
ColorWay ink benefits:
- improved fixation and chemical resistance;
- color rendition closest to the original ink;
- full compatibility with the original ink;
- optimal price / quality ratio.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Magenta |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.