Acoustic system REAL-EL X-751 Black (EL121600017)
Power: 36 W
Interfaces: mini-jack 3.5 mm
Bluetooth
Ability to play from media: USB flash drive
MicroSD card
Controls: playback control (Play/Pause)
volume control
track switching
Spill-resistant design: no
FM radio: no
LED lighting: yes
Built-in microphone: no
Features: ability to create an audio pair
Hanging loop: yes
Recharging mobile devices: no
Power: battery
Battery capacity: 4000mA·hour
Case material: plastic
Color: black
Dimensions: 460x210x195mm
Weight: 3150g
Interfaces: mini-jack 3.5 mm
Bluetooth
Ability to play from media: USB flash drive
MicroSD card
Controls: playback control (Play/Pause)
volume control
track switching
Spill-resistant design: no
FM radio: no
LED lighting: yes
Built-in microphone: no
Features: ability to create an audio pair
Hanging loop: yes
Recharging mobile devices: no
Power: battery
Battery capacity: 4000mA·hour
Case material: plastic
Color: black
Dimensions: 460x210x195mm
Weight: 3150g
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Real-El |
| Interfaces | Bluetooth |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 36 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | Battery |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.