IP camera DAHUA DH-IPC-HDW3449TMP-AS-LED (3.6) (DH-IPC-HDW3449TMP-AS-LED (3.6 mm) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 80°
Кут огляду по вертикалі: 43°
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 8.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 121.9×121.9×99.1 мм
Вага: 480 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 80°
Кут огляду по вертикалі: 43°
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 8.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 121.9×121.9×99.1 мм
Вага: 480 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.