IP camera Starlight DAHUA DH-IPC-HDW3841TP-ZAS
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20/25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі: 113°
Кут огляду по вертикалі: 58°
Світлочутливість: 0.007 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×122×108.3 мм
Вага: 685 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20/25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі: 113°
Кут огляду по вертикалі: 58°
Світлочутливість: 0.007 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 7.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×122×108.3 мм
Вага: 685 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.