IP camera DAHUA DH-IPC-HDW3441EM-S-S2 (2.8)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688 & times; 1520 @ 25 к / сек.
Формат стиснення: H.265 + H.265 H.264 H. 264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут огляду по діагоналі: 121 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.9 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95 % Колір: білий Розміри: 106 × 93.6 мм
Вага: 500 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688 & times; 1520 @ 25 к / сек.
Формат стиснення: H.265 + H.265 H.264 H. 264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 54 °
Кут огляду по діагоналі: 121 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 78 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.9 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95 % Колір: білий Розміри: 106 × 93.6 мм
Вага: 500 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.