IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW3441T-ZAS-S2 (2.7-13.5) (DH-IPC-HFW3441T-ZAS-S2 2.7-13.5mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі: 104°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут огляду по діагоналі: 125°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Оперативна пам'ять: 512 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 244×79×76 мм
Вага: 820 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Світлосила: F1.5
Кут огляду по горизонталі: 104°
Кут огляду по вертикалі: 54°
Кут огляду по діагоналі: 125°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 9.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Оперативна пам'ять: 512 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 244×79×76 мм
Вага: 820 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.