IP camera HIKVISION DS-2CD2683G2-IZS (2.8-12) (DS-2CD2683G2-IZS 2.8-12mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @20/25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 108°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 131°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 13 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 308.5×97.9×93 мм
Вага: 1400 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @20/25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 108°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 131°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 13 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 308.5×97.9×93 мм
Вага: 1400 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.