Monitor PHILIPS 24B1U5301H/00
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 105% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: комбінований
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 15 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 500 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.9 кг Вага: 5.5 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн sRGB: 105% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: комбінований
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 15 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 500 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.9 кг Вага: 5.5 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) Audio combo port |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 24B1U5301H/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.