Моноблок ARTLINE Business M63 (M63v05)
Моноблок ARTLINE Business M63 Intel 2-core Pentium Gold G7400 3.7GHz/BOX/8GB DDR4-3200 SODIMM/-/-/-/240GB SSD/-/H610M-R D4/Intel HD/D4 23, 8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технічний паспорт/38міс .(M63v05)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Pentium |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 2 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.