IP camera 4G HIKVISION DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40(4)/EU (DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40(4mm)/EU)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×720@12.5 к/с
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 75°
Кут огляду по вертикалі: 40°
Кут огляду по діагоналі: 89°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 60°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: 4G
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V
Макс. споживана потужність: 6 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -20...50 °C
Колір: білий
Розміри: 679×443×760 мм
Вага: 11600 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 1920×1080, 1280×720@12.5 к/с
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 75°
Кут огляду по вертикалі: 40°
Кут огляду по діагоналі: 89°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 60°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: 4G
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V
Макс. споживана потужність: 6 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -20...50 °C
Колір: білий
Розміри: 679×443×760 мм
Вага: 11600 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | 4G |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.