IP camera DAHUA DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (3.6) (DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6mm )
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 5.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109×109×85.5 мм
Вага: 240 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 5.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 109×109×85.5 мм
Вага: 240 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.