Моноблок ARTLINE Home G40 White (G40v18w)
Моноблок ARTLINE Home G40 Intel 2-core Pentium Gold G7400 3.7GHz/BOX/4GB DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/-/120GB SSD/-/JW H610/ Intel HD/G40W 23,8" IPS FullHD 1920*1080 120W H610 Технічний паспорт/38міс .(G40v18w)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | Intel Pentium |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 2 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 4 GB |
| SSD capacity | 120 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.