Моноблок ARTLINE Home G41 White (G41v21w)
Моноблок ARTLINE Home G41 Intel (4p+0e)-Core i3-12100 3.3-4.3GHz/BOX/8GB DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/-/240GB M .2 SSD Entry Level/-/JW H610/Intel HD/G40W 23,8" IPS FullHD 1920*1080 120W H610 Технічний паспорт/38міс .(G41v21w)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Number of Cores | 4 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.