Десктоп ARTLINE Business Plus B59 (B59v39)
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 Intel (8p+8e)-Core i7-13700 2.1-5.2GHz/Enermax T40/16GB DDR4-3200/-/Wi-Fi 802.11AC/-/480GB M.2 NVMe SSD/-/B660M D4/Intel HD/QUBE QBC01 500W 80+ Bronze/38міс .(B59v39)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i7-13xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 16 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.