Speaker system Defender Enjoy S500 10W Black (65682)
Connection:
Sources and media Bluetooth v 4.2
mini-Jack (3.5 mm)
USB
card reader
FM receiver< /p>
Acoustic characteristics:
Type mono
Number of bands 1
Rated power 6 W
Frequency range 80 – 20000 Hz
Features speakerphone
Battery:
Battery capacity 1200 mAh
USB charging port microUSB
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Defender |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | There is |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Mono |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | Battery |
| Interfaces | Bluetooth |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 1.0 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 1.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.