Acoustic system Defender Z2 LED USB Black (65102)
Total output power, RMS 6 W
Minimum playable frequency 80 Hz
Maximum playable frequency 18 kHz
Connection interfaces 3.5 mm, USB
Dimensions speaker(s) 316 x 58 x 59 mm
Weight 0.36 kg
Color black
Type Soundbar
Minimum playable frequency 80 Hz
Maximum playable frequency 18 kHz
Connection interfaces 3.5 mm, USB
Dimensions speaker(s) 316 x 58 x 59 mm
Weight 0.36 kg
Color black
Type Soundbar
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Defender |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | USB |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.