Acoustic system Defender SPK 270 USB Black (65270)
Type:bookshelf speaker
Sound design:2.0 stereo
Acoustic design:bass reflex
Total output power (RMS):10W
Frequency response: 80—20000 Hz
Speaker size: 2 x 3"
Headphone jack: 3.5mm jack
Microphone jack: 3.5mm jack
Interface Type :3.5mm jack
Power:USB, 5V
Case material:MDF
Color:black
Sound design:2.0 stereo
Acoustic design:bass reflex
Total output power (RMS):10W
Frequency response: 80—20000 Hz
Speaker size: 2 x 3"
Headphone jack: 3.5mm jack
Microphone jack: 3.5mm jack
Interface Type :3.5mm jack
Power:USB, 5V
Case material:MDF
Color:black
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Defender |
| Type of | Acoustic system |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 10W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.