IP camera HIKVISION DS-2CD2323G2-IU(D) (2.8) (DS-2CD2323G2-IU(D) 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктиву: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6 Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут огляду по діагоналі: 127 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Інтерфейс: nbsp ;Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід і вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 127.3 × 96.3 мм
Вага: 560 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктиву: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6 Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 57 °
Кут огляду по діагоналі: 127 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...75 °
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Інтерфейс: nbsp ;Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід і вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 127.3 × 96.3 мм
Вага: 560 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.