WWM tape cartridge for Epson LW-400/700 18mm x 8m Black-on-White (WWM-SS18K)
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Cartridge |
| Colour | не задано |
| Compatibility | не задано |
| View | Standard |
| Ink color | не задано |
| Colour | не задано |
| Feature | Tape |
| Tape width | 18 mm |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Tape length | 8 m |
| Compatibility | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Ribbon color | White |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Text color | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.