Videcam HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMF(C) (2.8) (DS-2CE76D0T-ITMF(C) 2.8mm)
DS-2CE76D0T-ITMF - ефективна і недорога купольна відеокамера Hikvision, що підходить для моніторингу в більшості приміщень житлового, робочого та комерційного призначення. Оснащена 2-мегапіксельним ширококутним об`єктивом. Трансляцію передає по відеовиходу, що перемикається, що підтримує стандарти CVBS / TVI / CVI / AHD. Використовується вбудоване придушення шуму, антивідблискові технології, а також інфрачервоне підсвічування, розраховане на освітлення 30-метрової зони. DS-2CE76D0T-ITMF відрізняється мінімальною вагою, але при цьому міцним металевим корпусом із морозостійкістю. Це одна з найоптимальніших та найпопулярніших стельових камер для організації якісного відеоспостереження. Матриця 2 MP CMOS
мін. чутливість 0,01 лк(F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 - 1 / 50, 000 с
Придушення шуму (DNR) 2D
BLC Підтримує
HLC підтримує
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -75 °, обертання: 0 ° -360 °
Кути огляду Г: 101°, В: 60°, Д: 122°
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 30 м
Частота кадрів (головний потік) 1080p - 25к / с
DWDR Підтримує
Харчування 12 В DC
Потужність споживання 3 Вт
Робоча температура -40 °C - 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри Φ 83 × 90 × 79 мм
Вага 290 г
Матеріал метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 95 x 80 x 95 мм
Вага брутто Вага: 0.374 кг
| Производитель | HIKVISION |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок ,мес. | 12 |
| Состояние | Новое |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.